ISD17120EYIR
Mfr.Part #
ISD17120EYIR
Datasheet
ISD17120EYIR
Description
IC VOICE REC/PLAY 240SEC 28TSOP
Stock
149
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Sampling Frequency :
4 ~ 12kHz
Supplier Device Package :
28-TSOP
Voltage - Supply :
2.4 V ~ 5.5 V
Datasheets
ISD17120EYIR
Basic Instructions
    MOSFET P-CH 12V
    IC BUFFER DIFF 48-SSOP
    IC CLK BUF DDR 200MHZ 1CIRC
Part Manufacturer Stock Description
ISD1-05 Samtec, Inc. 550 CONN HSG 10POS 1.00MM
ISD1-10 Samtec, Inc. 238 CONN HSG 20POS 1.00MM
ISD1-11 Samtec, Inc. 204 CONN HSG 22POS 1.00MM
ISD1-12 Samtec, Inc. 644 CONN HSG 24POS 1.00MM
ISD1-13 Samtec, Inc. 784 CONN HSG 26POS 1.00MM
ISD1-15 Samtec, Inc. 619 CONN HSG 30POS 1.00MM
ISD1-17 Samtec, Inc. 397 CONN HSG 34POS 1.00MM
ISD1-18 Samtec, Inc. 600 CONN HSG 36POS 1.00MM
ISD1-20 Samtec, Inc. 782 CONN HSG 40POS 1.00MM